telreklam

Google Reklamları

youtube-telreklam

Youtube Reklamları

sosyal-medya-telreklam

Sosyal Medya Reklamları

harita-kaydı-telreklam-ads

Google Harita Kaydı

Google Ads

Web tasarımınızı anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

www.telreklam.com

AdWords Nedir?

Google AdWords Reklamları genel olarak Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Reklamlar (Google Merchant) ve Video (Youtube) Reklam modellerinden oluşan reklam ağı platformudur.

www.telreklam.com

Yerel veya küresel olarak yayınlayalım.

Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işletmenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterilerilere duyuralım. www.telreklam.com

Size Daha fazla müşteri çekelim.

Web sitenizi tasarlıyoruz ve yeni ziyaretçiler çekiyoruz. Potansiyel müşterilere şirketiniz ve sunduğunuz ürünler hakkında  internet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınıza yönelik. Google Ads sayesinde hepsini mümkün kılıyoruz.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaştırıyoruz.

Potansiyel müşterilere şirketiniz ve sunduğunuz ürünler hakkında Google'da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulmasını sağlıyoruz.

services-2

Müşterilerinize ulaşmak için.

İşletmenize birkaç kilometre mesafedeki potansiyel müşterilere ulaşın ya da reklamlarınızı tüm bölgelerde veya ülkelerde yayalım.